Nowości

1.jpg
New

Kriolipoliza

Redukcja niechcianego tłuszczu poprzez wymrażanie
To nowoczesna, w pełni bezpieczna i sprawdzona technologia stworzona do nieinwazyjnego, trwałego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Zabieg jest najczęściej stosowany w trzech obszarach: na brzuchu, plecach (boczkach) i tzw. bryczesach, czyli dolnej partii bioder i górnej partii ud oraz ramionach, a nawet podbródku.
 
New

Liposukcja ultradźwiękowa

Efekty bez skalpela
Zastosowanie tej metody umożliwia miejscowe rozbijanie komórek tłuszczowych na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach oraz udach. Wzrasta też gładkość, elastyczność i jędrność skóry, następuje regeneracja włókien limfatycznych, oraz redukcja cellulitu i likwidacja zastojów limfatycznych.
2.jpg
3.jpg
New

Lipolaser

Laser skierowany na komórki tłuszczowe
Lipolaser to jedna z najnowszych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Jest skuteczna, bezbolesna i nieinwazyjna. Efektem jest wysmuklenie sylwetki, redukcja cellulitu i ujędrnienie skóry. Na wybraną partię ciała zakłada się specjalne głowice, które emitują wiązki światła lasera. Zabieg jest bezbolesny, lecz może być odczuwane lekkie uczucie ciepła.
New

Elektrostymulacja

Pobudzenie mięśni do pracy poprzez mikroprądy
Na wybrane partie ciała nakładane są elektrody. Urządzenie przesyła impulsy elektryczne doprowadzając do skurczu określonego mięśnia identyczne do tych generowanych podczas treningu na siłowni.
Główną rolę, jaką ma zabieg elektrostymulacji, to rozbudowa tkanki mięśniowej. Zabieg działa „rzeźbiąco" na sylwetkę.
4.jpg
6.jpg
New

Masaż gorącymi kamieniami

Starszy niż akupunktura, oparty na teorii przepływu energii przez organizm
Nadzwyczaj relaksujący masaż przy użyciu gorących kamieni bazaltowych, które poprzez dużą zawartość żelaza w swoim składzie posiadają dużą pojemność cieplną, która pozwala przekazać je głęboko do tkanek i mięśni. Masaż gorącymi kamieniami wykonujemy przy użyciu olejków, które koją zmysły, zmniejszają stres oraz dostarczają sił witalnych.
New

Masaż twarzy

Jeden z najbardziej naturalnych sposobów ujędrnienia i odżywienia twarzy
Ma działanie liftingujące, spłyca istniejące zmarszczki, a systematycznie powtarzane stymulowanie mięśni twarzy łagodzi objawy starzenia się i sprawia, że skóra staje się napięta i odzyskuje promienny wygląd.
Masaż twarzy pobudza krążenie limfy oraz krwi, dzięki czemu skóra staje się lepiej dotleniona, odżywiona i szybciej pozbywa się toksyn.
7.jpg
8.jpg
New

Całościowy peeling ciała

Idealny przed wyjazdem na urlop, imprezą czy wielkim wyjściem
Ten zabieg wspomoże i odpowiednio przygotuje przesuszoną skórę, potrzebującą relaksu i odpoczynku oraz skórę zanieczyszczoną, wymagającą złuszczenia i odżywienia. Peeling oczyści i usunie obumarły naskórek. Skóra stanie się wygładzona, ujędrniona, a także rozświetlona i odświeżona. Będzie też lepiej wchłaniać substancje aktywne z kosmetyków.
New

Masaż wirowy / hydromasaż

Woda stanowi wyjątkowo ważny element życia każdego człowieka
Dla osób zdrowych hydromasaż to przede wszystkim chwila relaksu. Masaże wodne są szczególnie polecane dla pacjentów żyjących w ciągłym stresie. To świetny sposób na naładowanie naturalnych akumulatorów przed rozpoczęciem nowego tygodnia pracy. Masaż wodny ma pozytywny wpływ na zdrowie i wygląd skóry. Hydromasaż to dział fizjoterapii zwany wodolecznictwem.
9.jpg