O nas

O nas

massage.jpg
Zapraszamy do naszego Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konik-Med, które mieści się w Siemiatyczach przy ulicy Obrońców Westerplatte 51.

Nasza oferta obejmuje usługi z takich zakresów jak:
- fizykoterapia
- kinezyterapia
- fala uderzeniowa
- masaże i rehabilitacja domowa
- zabiegi modelujące sylwetkę

Warto wiedzieć, że choroby reumatoidalne i zwyrodnieniowe stawów różnią się. RZS jest chorobą zapalną, która nie tylko prowadzi do uszkodzenia stawów ale również atakuje inne narządy. Choroba wymaga możliwie wczesnego rozpoczęcia agresywnego leczenia farmakologicznego. Czasem potrzebna jest operacja i rehabilitacja. ChZS to częsta choroba stawowa i przyczyna kalectwa. Uszkadza stawy, najczęściej biodrowe i kolanowe. Leczy się ją fizjoterapią i lekami przeciwbólowymi. Fizjoterapia jest połączeniem różnych form: kinezyterapii, fizykoterapii i masażu leczniczego.

Kinezyterapia to inaczej leczenie ruchem.
W naszej ofercie posiadamy również zabieg zwany falą uderzeniową. Jest to nowoczesna, nieinwazyjna i efektywna terapia, jeden z najbardziej skutecznych sposobów leczenia przeciwbólowego w chorobach narządu ruchu.

Oferujemy także zabiegi modelujące sylwetkę - jednym z nich jest kriolipoliza, innowacyjny sposób na pozbycie się tłuszczu z tych partii, w których jest to utrudnione. Kriolipoliza – mówiąc najprościej są to zabiegi, podczas których zamraża się komórki tłuszczowe, czego efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Dodatkowo w naszej ofercie jest też liposukcja ultradźwiękowa, lipolaser czy elektrostymulacja.

Zapraszamy do rezerwacji wizyt!

Zapraszamy